Nasze szkolenia

Jak Szkolimy

fire Dość nudnego oglądania slajdów. Naucz się w sposób praktyczny administrować systemem Joomla i tworzyć własne strony internetowe!

Szkolenia odbywają się online lub w małych, kilku – kilkunastoosobowych grupach. Każdy uczestnik korzystając z dostępnego stanowiska komputerowego wykonuje samodzielnie wszystkie objęte programem ćwiczenia i ostatecznie krok po kroku realizuje konkretną stronę internetową lub wykonuje czynności administracyjne i wdrożeniowe na kopii własnej strony internetowej.

Dla potrzeb ćwiczenia uruchomiony jest specjalny serwer wirtualny. Każdy uczestnik otrzymuje odpowiedni poziom dostępu a wykonana podczas szkolenia praca jest dostępna jeszcze przez dwa tygodnie po zakończeniu kursu.

Instalacja dodatkowych języków w Joomla 2.5.7

Ostatnio jeden z użytkowników zadał nam pytanie jak zainstalować i skąd pobrać dodatkowe języki witryny i zaplecza w Joomla. Trochę nas to zaskoczyło, ale okazuje się, że większość administratorów nie zdaje sobie sprawy jak łatwa jest to czynność w wersji 2.5.7.

Nie musimy pobierać żadnych paczek. Nie musimy żmudnie ich wyszukiwać w Internecie. Wszystko jest dostępne z poziomu zaplecza. Dla osób tworzących często wielojęzyczne witryny to rzeczywiście dobra wiadomość. Sposób instalacji zademonstrowano na poniższych ilustracjach

kursy joomla jezyk01kursy joomla jezyk02

Partnerzy

pcjpcj-logo-n1joomla-monsterwspieram biznes

magazyn ITerp-viewopenmediaerp24strefa-kursow

Kontakt

DJ-Projekty
84-200 Wejherowo
ul. Wałowa 10/3

Telefon:
58 778 21 30

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na blogu

Szkolenie dla administartorów Joomla z solidarityfund.pl

Wczoraj w warszawskim Cityschool przeprowadziliśmy kurs – praktyczne warsztaty dla...

Strefa Kursów partnerem Centrum Szkoleń Joomla

Wydawnictwo „Strefa Kursów” dołączyło do grona naszych partnerów. Zawarliśmy  porozumienie, na...

Znalezione na facebooku

Postanowiliśmy podzielić się statusem, który opublikował na swoim facebookowym profilu jeden z...