Nasze szkolenia

Jak Szkolimy

fire Dość nudnego oglądania slajdów. Naucz się w sposób praktyczny administrować systemem Joomla i tworzyć własne strony internetowe!

Szkolenia odbywają się online lub w małych, kilku – kilkunastoosobowych grupach. Każdy uczestnik korzystając z dostępnego stanowiska komputerowego wykonuje samodzielnie wszystkie objęte programem ćwiczenia i ostatecznie krok po kroku realizuje konkretną stronę internetową lub wykonuje czynności administracyjne i wdrożeniowe na kopii własnej strony internetowej.

Dla potrzeb ćwiczenia uruchomiony jest specjalny serwer wirtualny. Każdy uczestnik otrzymuje odpowiedni poziom dostępu a wykonana podczas szkolenia praca jest dostępna jeszcze przez dwa tygodnie po zakończeniu kursu.

Znalezione na facebooku

Postanowiliśmy podzielić się statusem, który opublikował na swoim facebookowym profilu jeden z naszych klientów.

Wielu moich znajomych zadając pytanie: jaki system CMS wykorzystać do budowy witryny internetowej firmy, sklepu, czy też prywatnej strony uzyskuje ode mnie odpowiedź Joomla. Dlaczego? Ponieważ jest to narzędzie, za którego wykorzystanie nie trzeba zapłacić masy pieniędzy, a można zrealizować projekty pokroju Facebook, czy też Youtube wykorzystując setki dostępnych dodatków. Ale jak zabrać się do pracy? Od czego zacząć. Sprawa niby prosta, gdyż istnieje wiele przewodników i książek, poradników na youtube oraz forach. Natomiast w chwili, gdy potrzebne jest zrozumienie pewnych zasad i narzędzi pojawia się potrzeba zasięgnięcia porady specjalisty. Jak go znaleźć?
Dotychczas, aby znaleźć wartościowe kursy, szkolenia czy porady należało spędzić sporo czasu na poszukiwaniach specjalistów posiadających bogate doświadczenie oraz chęć i łatwość przekazywania wiedzy.

I tutaj pojawiło się światełko w tunelu. Pan Andrzej Herzberg oraz jego zespół profesjonalistów, z którymi miałem, mam i będę miał okazję jeszcze nie jeden raz współpracować przy realizacji projektów internetowych, postanowił otworzyć Centrum Szkoleń Joomla. Ktoś może by pomyślał: Kolejna firma szkoleniowa? I pewnie samym bym też tak pomyślał, gdybym nie widział tych ludzi w akcji podczas realizacji projektów, tworzeniu nowych rozwiązań, czy też gaszeniu pożarów, które wywołałem przez swoją nieuwagę podczas pracy.

Dlatego też zapraszam wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z e-biznesem, okiełznać witrynę internetową swojego biznes tak, aby przynosiła dochody na kursy Joomla realizowane przez Centrum Szkoleń Joomla

Autorem wpisu jest Pan Patryk Jaworski  – właściciel serwisów:  www.magazynit.pl, www.erp-view.pl, www.openmediagroup.pl, www.extremalnapolska.pl, www.erp24.pl

Partnerzy

pcjpcj-logo-n1joomla-monsterwspieram biznes

magazyn ITerp-viewopenmediaerp24strefa-kursow

Kontakt

DJ-Projekty
84-200 Wejherowo
ul. Wałowa 10/3

Telefon:
58 778 21 30

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na blogu

Szkolenie dla administartorów Joomla z solidarityfund.pl

Wczoraj w warszawskim Cityschool przeprowadziliśmy kurs – praktyczne warsztaty dla...

Strefa Kursów partnerem Centrum Szkoleń Joomla

Wydawnictwo „Strefa Kursów” dołączyło do grona naszych partnerów. Zawarliśmy  porozumienie, na...

Znalezione na facebooku

Postanowiliśmy podzielić się statusem, który opublikował na swoim facebookowym profilu jeden z...