Nasze szkolenia

Jak Szkolimy

fire Dość nudnego oglądania slajdów. Naucz się w sposób praktyczny administrować systemem Joomla i tworzyć własne strony internetowe!

Szkolenia odbywają się online lub w małych, kilku – kilkunastoosobowych grupach. Każdy uczestnik korzystając z dostępnego stanowiska komputerowego wykonuje samodzielnie wszystkie objęte programem ćwiczenia i ostatecznie krok po kroku realizuje konkretną stronę internetową lub wykonuje czynności administracyjne i wdrożeniowe na kopii własnej strony internetowej.

Dla potrzeb ćwiczenia uruchomiony jest specjalny serwer wirtualny. Każdy uczestnik otrzymuje odpowiedni poziom dostępu a wykonana podczas szkolenia praca jest dostępna jeszcze przez dwa tygodnie po zakończeniu kursu.

Strefa Kursów partnerem Centrum Szkoleń Joomla

strefa-kursow-logo-poziomWydawnictwo „Strefa Kursów” dołączyło do grona naszych partnerów. Zawarliśmy  porozumienie, na podstawie którego uczestnicy naszych szkoleń będą mogli poszerzać swoją wiedzę dzięki materiałom audiowizualnym.


Oferowany przez wydawcę kurs Joomla na DVD będzie dostarczany uczestnikom naszych szkoleń w pakiecie.  „Strefa Kursów” to uznany wydawca materiałów audiowizualnych w postaci kursów na DVD z dziedziny informatyki. W bogatej ofercie naszego partnera znajdują się nie tylko kursy Joomla, ale także kursy obsługi różnorodnego oprogramowania: Office, Photoshop, Ilustrator, Corel Draw, Adobe Premiere, Autocad, cenne materiały audiowizualne dotyczące Internetu, SEO i wiele innych.

Partnerzy

pcjpcj-logo-n1joomla-monsterwspieram biznes

magazyn ITerp-viewopenmediaerp24strefa-kursow

Kontakt

DJ-Projekty
84-200 Wejherowo
ul. Wałowa 10/3

Telefon:
58 778 21 30

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na blogu

Szkolenie dla administartorów Joomla z solidarityfund.pl

Wczoraj w warszawskim Cityschool przeprowadziliśmy kurs – praktyczne warsztaty dla...

Strefa Kursów partnerem Centrum Szkoleń Joomla

Wydawnictwo „Strefa Kursów” dołączyło do grona naszych partnerów. Zawarliśmy  porozumienie, na...

Znalezione na facebooku

Postanowiliśmy podzielić się statusem, który opublikował na swoim facebookowym profilu jeden z...