Jak Szkolimy

fire Dość nudnego oglądania slajdów. Naucz się w sposób praktyczny administrować systemem Joomla i tworzyć własne strony internetowe!

Szkolenia odbywają się online lub w małych, kilku – kilkunastoosobowych grupach. Każdy uczestnik korzystając z dostępnego stanowiska komputerowego wykonuje samodzielnie wszystkie objęte programem ćwiczenia i ostatecznie krok po kroku realizuje konkretną stronę internetową lub wykonuje czynności administracyjne i wdrożeniowe na kopii własnej strony internetowej.

Dla potrzeb ćwiczenia uruchomiony jest specjalny serwer wirtualny. Każdy uczestnik otrzymuje odpowiedni poziom dostępu a wykonana podczas szkolenia praca jest dostępna jeszcze przez dwa tygodnie po zakończeniu kursu.

Szkolenia z Joomla! dla firm

Nasza oferta szkoleń zamkniętych kierowanakurs joomla jest przede wszystkim do firm i instytucji, które prowadzą strony zbudowane na Joomla i chcą przeszkolić zespół redaktorów i administratorów serwisu.

Program szkolenia ustalany jest indywidualnie pod kątem potrzeb klienta.

Zamawiając szkolenie zamknięte klient ma możliwość ustalenia terminu, czasu trwania i miejsca szkolenia. Zobacz relację z jednego ze szkoleń »

Co zyskasz?

  • Szkolenie wiąże się często z koniecznością audytu istniejącej strony, uzyskujesz więc konkretną analizę problemów zanim jeszcze rozpoczniemy kurs
  • Program szkolenia jest dokładnie dobrany do faktycznych potrzeb. Nie płacisz więc za zbędny czas
  • Uczestnicy kursu nabędą praktyczną wiedzę, którą natychmiast można będzie wykorzystać dla poprawienia działania witryny firmy
  • Usprawnisz administrowanie stroną, dzięki czemu zyska ona bardziej profesjonalny charakter
  • Ograniczysz koszty obsługi, gdyż teraz Twoi pracownicy będą wykonywać większość zadań do tej pory zlecanych firmom zewnętrznym
  • Skorzystasz z doświadczeń profesjonalistów, praktyków od lat realizujących projekty internetowe
  • Otrzymasz materiały, które pozwolą rozwijać i utrwalać uczestnikom kursu nabyte umiejętności
  • Szkolenie przeprowadzone na terenie lub w pobliżu Twojej firmy pozwoli zaoszczędzić znaczne kwoty na noclegach i kosztach dojazdu do ośrodka szkoleniowego

Partnerzy

pcjpcj-logo-n1joomla-monsterwspieram biznes

magazyn ITerp-viewopenmediaerp24strefa-kursow

Kontakt

DJ-Projekty
84-200 Wejherowo
ul. Wałowa 10/3

Telefon:
58 778 21 30

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na blogu

Szkolenie dla administartorów Joomla z solidarityfund.pl

Wczoraj w warszawskim Cityschool przeprowadziliśmy kurs – praktyczne warsztaty dla...

Strefa Kursów partnerem Centrum Szkoleń Joomla

Wydawnictwo „Strefa Kursów” dołączyło do grona naszych partnerów. Zawarliśmy  porozumienie, na...

Znalezione na facebooku

Postanowiliśmy podzielić się statusem, który opublikował na swoim facebookowym profilu jeden z...